Virtuali maldos tarnystė „Malda gyvai“

2020-09-07

Gegužės 15 d. startavo ir kas antrą penktadienį vyko karantino metu gimęs projektas - šlovinimo ir maldos tarnystės ciklas „Malda gyvai“. Šis projektas atrodytų prasidėjo netikėtai, bet tuo pačiu taip organiškai bei sklandžiai vystėsi! Jautėme, kad Dievo veikimas yra beribis ir įsitikinome, kad Dievas lygiai taip pat kalba technologijų pagalba, kaip ir gyvai. 

Mūsų „Naujosios sandoros“ bendruomenė kartu su „Geroji naujiena iš Kretingos“ sujungė turimas pajėgas ir pradėjo bendradarbiavimą. Šiam tikslui buvo sukurtas internetinis puslapis, kur žmonės galėjo paprašyti individualios maldos ar parašyti savo intenciją viešame pokalbių lange bei stebėti šlovinimo transliaciją. Tuo pačiu transliacijos vyko ir Youtube kanale. Šlovintojai iš Kretingos glostė širdis savo balsais ir parinktomis giesmėmis. Tuo tarpu, transliacijų metu, mūsų bendruomenės nariai iš Vilniaus, Kauno, Kretingos, Klaipėdos, Šiaulių ir Danijos laikė maldos frontą. 

Praėjus visiems šio projekto vakarams sulaukėme ganėtinai daug liudijimų, t.y. žmonių atsiliepimų kaip Dievas jiems kalbėjo maldų metu ar klausantis giesmių. Dievas kalbėjo ne tik tiesioginių transliacijų metu, bet ir klausantis įrašų vėliau. Kai kurie pajuto fizinius pagerėjimus, kiti jautė gyjančias emocines žaizdas. Norisi sušukti: „Šlovė Viešpačiui!“ ir palinkėti visiems palaikyti maldą ir tikėjimą savo širdyse, kad tai nebūtų vienkartiniai pagyjimai, o tęstinis Dievo veikimas mūsų gyvenime. 

 

 „Malda gyvai“ plakatas, kuris kvietė 2020 m. maldos vakarus